Idén rekordszámú nevezés érkezett.
Ma.hu Sport - 2019. március 23. 18:27
Tiszteli és nem becsüli le a magyar csapatot Zlatko Dalic, a világbajnoki ezüstérmes horvát labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya.
Ma.hu Sport - 2019. március 23. 15:23
Marco Rossi szövetségi kapitány vasárnap a horvátok elleni Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen három-négy helyen változtat a kezdőcsapaton ahhoz képest, ahogy csütörtökön a szlovákok vendégeként küldte pályára a magyar labdarúgó-válogatottat.
Ma.hu Sport - 2019. március 23. 13:27
Major Veronika bronzérmet nyert női légpisztolyban szombaton az eszéki légfegyveres Európa-bajnokságon, melyen Sike Renáta az ötödik lett.
Ma.hu Sport - 2019. március 23. 6:30
Vasárnap délután 4 órától éjjel fél 12-ig szakaszos és időszakos lezárások lesznek.
Ma.hu Sport - 2019. március 23. 4:30
A WBO a négy jelentős profiboksz szövetség egyike, nagy múltja van a hazai ökölvívás történelmében.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 23:30
Nora Mörk, a Bajnokok Ligája-címvédő Győr norvég kézilabdázója felépült súlyos térdsérüléséből, és pénteken, több mint egy év kihagyás után visszatért a pályára.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 20:25
A Herczig Norbert, Ferencz Ramón páros műszaki hiba miatt feladni kényszerült a rali Európa-bajnokság (ERC) nyitófutamát az Azori-szigeteken pénteken.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 19:49
Hosszú Katinka 400, Verrasztó Dávid pedig 200 méter vegyesen győzött a Golden Tour elnevezésű úszóverseny-sorozat marseille-i állomásának pénteki nyitónapján.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 10:30
Róma rendezheti a 2021-es strandröplabda-világbajnokságot.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 8:30
Az egyaránt selejtezőből főtáblára jutott kanadai Felix Auger-Aliassime vagy a norvég Casper Ruud vár Fucsovics Mártonra a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna férfi versenyének második fordulójában.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 8:23
A széljátékkal volt elégedetlen, mert úgy vélte, egyrészt túl keveset használták, másrészt amikor használták, akkor sem elég agresszíven.
Ma.hu Sport - 2019. március 22. 7:20
A magyar labdarúgó-válogatott csütörtökön 2-0-ra kikapott Szlovákia vendégeként a Nagyszombatban rendezett Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.
Ma.hu Sport - 2019. március 21. 20:23
Alapvetően békés volt a hangulat Nagyszombatban a szlovák-magyar labdarúgó Európa-bajnoki selejtezőmérkőzés helyszínén, de egy kisebb összetűzés így is akadt a vendég és a hazai szurkolók között.
Ma.hu Sport - 2019. március 21. 19:30
Rasszista megnyilvánulások miatt a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 200 ezer forintra büntette a DVSC-t.
Ma.hu Sport - 2019. március 21. 18:24
A korábbi három számmal ellentétben női pisztolyban lesz magyar döntős, sőt, Major Veronika és Sike Renáta révén kettő is az eszéki légfegyveres Európa-bajnokságon.
Ma.hu Sport - 2019. március 21. 16:35
Kopár István a negyedik helyen ért célba csütörtökön a Golden Globe szóló földkerülő vitorlásversenyen.
Ma.hu Sport - 2019. március 21. 1:30
Elindult a nevezés a Kihívás Napjára, Magyarország legnagyobb szabadidősportos rendezvényére, melyet idén május 29-én rendeznek meg.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 19:17
Edzői pályafutása legfontosabb mérkőzésére készül Marco Rossi, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya, akiknek együttese csütörtökön este Szlovákia vendégeként kezdi meg az Európa-bajnoki selejtezősorozatot.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 18:30
Négy érmet, közte két aranyat nyertek a junior korosztályú magyar versenyzők az Eszéken zajló légfegyveres Európa-bajnokság szerdai napján.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 16:53
Agresszív ellenfélre számít a szlovák labdarúgó-válogatott, amely csütörtökön fogadja a magyar csapatot az Európa-bajnoki selejtezők nyitányán Nagyszombatban.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 10:30
Zajlik az önkéntesek toborzása az augusztusi, szegedi, olimpiai kvalifikációs kajak-kenu világbajnokságra, az érdeklődők április 15-ig jelezhetik részvételi szándékukat.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 2:30
Tucatnyi érmet nyertek a hétvégén kick-boxosaink, akiknek egy része a Szerbiában megrendezett Európa-kupán vett részt, míg egy másik csapat a nyílt német bajnokságon vitézkedett - adta hírül a Magyar Kick-box Szakszövetség. A versenyek a sportolók számára felkészülési állomásai voltak a nagyszabású májusi budapesti kick-box világkupának.
Ma.hu Sport - 2019. március 20. 0:30
Rózsa Csilla pályafutása során először indulhat a női golfozók legrangosabb sorozatának (LPGA) versenyén, a csütörtökön kezdődő phoenixi BOH Founders Cupon.
Ma.hu Sport - 2019. március 19. 23:30
Új színösszeállítású szőnyegen küzdenek a jövő nyári tokiói olimpia cselgáncstornájának a résztvevői.
Ma.hu Sport - 2019. március 19. 8:57
A 20-szoros Grand Slam-bajnok Roger Federerrel edzett hétfőn Fucsovics Márton, aki a férfiak számára szerdán elrajtoló miami keménypályás tenisztornára készül.
Ma.hu Sport - 2019. március 19. 6:02
Tomas Panek az első, akinek így sikerült lefutni a félmaratoni távot.
Ma.hu Sport - 2019. március 18. 20:17
A Juventus portugál sztárja obszcén gesztussal ünnepelte három gólját.
Ma.hu Sport - 2019. március 18. 19:40
Didier Deschamps, a világbajnoki címvédő francia labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya az erőviszonyok alapján könnyűnek ítélt csoport ellenére is óvatosan tekint az Európa-bajnoki selejtezősorozatra.
Ma.hu Sport - 2019. március 18. 18:50
A juniorok révén két érmet szereztek hétfőn a magyar versenyzők az Eszéken zajló légfegyveres Európa-bajnokságon: az ifjúsági olimpiai bajnok Pekler Zalán ezüst-, Klenczner Márton pedig bronzérmes lett a légpuskások között.
Időkép.hu - 2018. július 4. 11:45
Heves zivatarok és sok felhőszakadás jellemezte a nyár első hónapját, többször frissítette hidegfront a levegőt, majd lassú melegedéssel tértek vissza a 30 fokok.
köpönyeg.hu - Közép-Magyarországi időjárás-előrejelzés, 15:15
Időkép.hu - 2018. július 3. 15:15
Aktuális időjárás:Budapest: 25°C, 9.36 km/hÉ/ÉNY-i szél, közepesen felhős Előrejelzés: Ma: Hőmérséklet: min 18°C, max 27°C Idő: gyengén felhős Holnap: Hőmérséklet: min 16°C, max 28°C Idő: közepesen felhős 15 napos időjárás-előrejelzés a Köpönyeg.hu oldalon!
Időkép.hu - 2018. július 3. 12:54
Visszatér a meleg nyár, azonban a megszokott záporok, zivatarok sem maradnak majd el a hét hátralévő részében.
Webbeteg.hu Betegségek - 2018. július 4. 9:41
A szívinfarktus gyakran nem jár olyan drámai tünetekkel, mint ahogy azt a tévében vagy a moziban láthatjuk. Sokaknál a tünetei kevésbé kifejezettek, sőt vannak olyanok, akiknél egyáltalán nincsenek észlelhető jelek!
HVG.hu itthon - 1970. január 1. 1:00
Ebroker - Ingatlan - 2018. július 4. 3:00
Varga Mihály pénzügyminisztert kérdezték az Inforádió Aréna című műsorban, többek között az 5%-os lakásáfa hosszabbításával kapcsolatban, amire elég egyenes, már-már egyértelmű választ adott. A hazai lakásszakma már régóta várja a döntést arról, hogy mi lesz a 2019. végéig szóló határidővel, amire a kormányzat szereplői már hónapok óta úgy reagálnak, hogy a határidő másfél év múlva lejár és a hoss...
PCforum.hu - 2018. július 4. 9:30
Bár az Intel hivatalosan még nem jelentette be őket, máris lebuktatta legelső kilencedik generációs Core processzorait. A chipgyártó ugyanis egy, a lapkáihoz készült mikrokód frissítésről szóló dokumentumban véletlenül megemlített párat a 9000-es modellszámmal érkező processzorokból is.