Sport
Hír:
F1hirek.hu - 2012. május 6. 12:16
Kövessék velünk élőben a Túraautó világbajnokság (WTCC) hungaroringi első futamát. Élő közvetítés percről percre.
Metropol.hu Tudomány - 2015. július 30. 20:38
MLSZ: "Dárdai legalább 10 évig lesz a Hertha edzője"
Webbeteg.hu Betegségek - 2015. július 30. 20:01
Dárdai még két meccset maradt volna (videó)
Mandinersport Foci - 2015. július 30. 19:55
Objektív hír - 2015. július 30. 15:53
Daruszentmiklóson egy apa hét hetes kislányának eltörte a lábát, mert nem tudta elviselni a kicsi sírását - tudatta az OBJEKTÍV Hírügynökséggel a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság.
HVG.hu itthon - 1970. január 1. 1:00
Pályázatihírek.eu - 2015. június 10. 0:26
Június 9-én délután megjelent a rég várt vállalkozásoknak szánt ,,eszközbeszerzési" pályázat felhívása, beadás július 8-tól lesz lehetséges 2 éven át!  Két kiírás is megjelent egyszerre: a GINOP 1.2.1-15 és a GINOP 1.2.2-15, ezek főbb különbségeit csütörtökön mutatjuk be.
Btl.hu - 2015. július 31. 0:57
Ismert hazai művészeti iskolák, művészeti csoportosulások, galériák mellett francia és olasz alkotók ösztönözik az ArtZone-ba érkezőket alkotásra.
Ma.hu Informatika - 2015. július 30. 22:08
A veszélyeztetett vadállatok orvvadászata és illegális kereskedelme elleni erőfeszítések fokozására szólította fel az ENSZ csütörtökön az összes országot.
Sport kategória további hírei
Pepsifoci.hu - 2015. július 30. 22:57
Az Európa-liga harmadik selejtezőkörének első felvonásában a Standard Liege 2-1-re legyőzte a Ferencvárost kiejtő bosnyák Zeljeznicar csapatát. Nikolics betalált a Legia Warszawa félbeszakadt mérkőzésén, a Dortmund idegenben győzött, míg a Sampdoria hazai pályán kapott óriási pofont az MTK korábbi ellenfelétől, a szerb Vojvodinától. Eredmények.
Pepsifoci.hu - 2015. július 30. 22:33
Sajnálja a Debrecen 3-2-es vereségét az együttes vezetőedzője, Kondás Elemér, aki gratulált a csapatának, mivel odatették magukat, és helyenként jól is futballoztak. A tréner kiemelte, hogy semmiképpen sem adják fel, és bízik a játékosai tudásában. A Rosenborgnál eközben azt kapták, amit vártak, és nagy meglepetésre a visszavágón sem számítanak. Edzői értékelések.
A norvég Rosenborg hátrányból fordítva 3-2-re nyert a Debreceni VSC vendégeként a labdarúgó Európa Liga-selejtező 3. fordulójának első, csütörtöki mérkőzésén.
Ma.hu Sport - 2015. július 30. 22:21
A csapat 3-2-es vereséget szenvedett a norvég Rosenborgtól.
A Rosenborg hátrányból fordítva 3-2-re nyert a Debreceni VSC vendégeként. Öt perc alatt fordított a norvég csapat a második félidőben.
Pepsifoci.hu - 2015. július 30. 22:12
Nemanja Nikolics góljával szerzett vezetést a Legia Warszawa az albán Kukësi elleni találkozón. A mérkőzés az 51. percben 2-1-es lengyel vezetésnél félbeszakadt, miután a varsóiak egyik játékosát egy kővel fejbe dobták a nézőtérről, a játékvezető pedig úgy döntött, hogy nem folytatják a meccset. Nézd meg a gólokat!
Pepsifoci.hu - 2015. július 30. 21:52
Hazai pályán szenvedett 3-2-es vereséget a Debrecen a Rosenborg elleni Európa-liga selejtező mérkőzésen. A találkozón Balogh révén a magyar csapat szerzett vezetést az első félidőben, a fordulást követően azonban rövid időn belül fordítottak a norvégok, majd a hajrában újfent betaláltak, Bódi azonban még szépíteni tudott, így a Loki egygólos hátránnyal utazik a jövő heti visszavágóra.
Ma.hu Sport - 2015. július 30. 21:20
A házigazda oroszok 9-9-es döntetlent játszottak Kínával a kazanyi vizes világbajnokság női vízilabdatornáján a csoportkör harmadik, zárófordulójában csütörtökön, ezzel megnyerték a D csoportot, amelyben Magyarország is szerepelt.
Ma.hu Sport - 2015. július 30. 20:58
Havi golfmagazin indul pénteken az M4 Sport csatornán.
Balogh Norbert találatával a szünetben 1-0-ra vezet a Debrecen a Rosenborg elleni EL-meccsen. A fiatal magyar csatár a 33. percben Szakály passza után bombázott a kapu bal oldalába. Nézd meg a gólt!
Egészen különleges felvételeket rögzített meteorológiai ballonunk - lecsapó és felhő-felhő kisülések fényeit 30 km magasból. Videóval!
Időkép.hu - 2015. július 30. 17:57
Jövő héttől újabb hőhullám körvonalazódik, idén már negyedszer. Ismét megközelítheti a hőmérséklet a 38-39 fokot.
Időkép.hu - 2015. július 30. 13:33
Péntektől javul az idő, hétvégére visszatér a nyárias meleg, vasárnap azonban záporok, zivatarok jönnek.
A szinte járványszerű elhízás az egészségügy egyik legnagyobb kihívása, és gyakorlatilag az utolsó órákban járunk, amíg tehetünk valamit a jelenség ellen.
Ma.hu Autó - 2015. július 30. 20:05
Az Amazon cégcsoport online műsorszolgáltatójánál folytatja a világ egyik legsikeresebb, százmilliók által nézett autós műsora, a BBC által gyártott és forgalmazott Top Gear egykori stábja.
Népszabadság Utazás - 2015. július 30. 11:40
Rabolt és gyilkolt, majd csaknem negyedszázados börtönbüntetéséből szabadulva jó útra akart térni, de elviselhetetlen reumatikus fájdalmai miatt hatvanöt évesen az öngyilkosságba menekült Savanyó Jóska, az utolsó híres magyar betyár, kinek kopjafája Tótvázsonyban látható.
Mfor.hu Lakásmustra - 2015. július 30. 15:16
Az Otthon Centrum összeszedte a legfontosabb tudnivalókat az első gyakorlati tapasztalok alapján a családok otthonteremtési kedvezményével kapcsolatban!
Mfor.hu HR - 2015. július 30. 14:28
Jelentős átalakításokat terveznek a felsőoktatási intézmények struktúrájában, működésében: ismét lenne például állatorvosi egyetem és önállósodna a soproni erdőmérnöki kar is. Végleges döntés augusztus végén várható - jelentette be az Emberi Erőforrások Minisztériumának (Emmi) felsőoktatásért felelős államtitkára csütörtökön Budapesten.
HWSW.hu - 2015. július 30. 17:14
Felemás képet mutat a Samsung Electronics negyedéves pénzügyi jelentése. A félvezetők és a komponensek ragyogóan teljesítettek, a tévék, konyhai gépek, és az okostelefonok viszont a vártnál is gyengébben húztak.